W Centrum Kultury odbyło się pierwsze spotkanie warsztatów kulinarnych, które wprowadziło uczestników w klimat kuchni bożonarodzeniowej.
Podczas zajęć uczestnicy mieli okazję spróbować swoich sił w przygotowywaniu tradycyjnych potraw i poznać smaki kojarzone ze świątecznym stołem. Nie zabrakło zaangażowania, wspólnej pracy oraz wymiany kulinarnych doświadczeń.
Warsztaty organizowane są w ramach projektu: „Budowa Wielofunkcyjnego Centrum Kultury w Sierakowicach wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz zakupem wyposażenia”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021–2027, Działanie 6.1 Infrastruktura Kultury (FEPM.06.10-IŻ.00-0028/23).








