W Centrum Kultury odbyły się warsztaty kulinarne, podczas których uczestniczki miały okazję rozwijać swoje umiejętności kulinarne oraz wspólnie spędzić czas w miłej atmosferze.
Podczas spotkania panie przygotowały dwie smaczne i efektowne potrawy, sałatkę z łososiem oraz roladki greckie. Warsztaty były doskonałą okazją do poznania nowych przepisów, wymiany doświadczeń oraz inspiracji do codziennego gotowania.
Nie zabrakło uśmiechu, zaangażowania i dobrej energii, a przygotowane dania zachwycały zarówno wyglądem, jak i smakiem.
Warsztaty organizowane są w ramach projektu: „Budowa Wielofunkcyjnego Centrum Kultury w Sierakowicach wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz zakupem wyposażenia”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021–2027, Działanie 6.1 Infrastruktura Kultury (FEPM.06.10-IŻ.00-0028/23).











