Kolejne warsztaty z garncarstwa w Centrum Kultury w Sierakowicach już za nami. Spotkanie ponownie zgromadziło uczestników chętnych do rozwijania swoich umiejętności i odkrywania możliwości pracy z gliną.
Podczas zajęć uczestnicy kontynuowali rozpoczęte projekty oraz tworzyli nowe formy, doskonaląc techniki modelowania. Każda praca była wyjątkowa i odzwierciedlała indywidualne pomysły oraz wrażliwość artystyczną jej autora. To kolejne spotkanie pokazało, jak wiele satysfakcji daje praca z gliną i wspólne tworzenie.
Warsztaty organizowane są w ramach projektu: „Budowa Wielofunkcyjnego Centrum Kultury w Sierakowicach wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz zakupem wyposażenia”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021–2027, Działanie 6.1 Infrastruktura Kultury (FEPM.06.10-IŻ.00-0028/23).











